Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI

Szpital Pluszowego MisiaSzpital Pluszowego Misia FENI skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz nauczania początkowego. Celem jest uczenie jak reagować w niebezpiecznych sytuacjach, jak i kogo wołać o pomoc, jak dzwonić na 112. Dodatkowo Program ma kształtować empatię u dzieci i postawy prozdrowotne.

Głównymi pomocami dydaktycznymi mają być MISIE FENI oraz wielkoplanszowa gra. MISIE FENI wraz z zestawami opatrunków będą mogły być poszkodowanymi, którym dzieci bawiący się w ratowników będą zakładać ćwiczebne opatrunki, pomagać i wzywać pomoc. Tutaj poprzez zabawę, pod okiem ratownika, dzieci będą w praktyczny sposób uczyć się poprawnego zakładania opatrunków, wzywania pomocy korzystając z atrapy telefonu - do czego służy numer 112, co należy powiedzieć.

Natomiast razem ze starszym rodzeństwem lub rodzicami będą mogły zagrać w grę planszową. Celem gry jest pokonanie trasy i wykonanie zadań. Każdy gracz staje na planszy jako pionek. W każdej turze gracze rzucają kostką i przechodzą o ilość pól zgodnie z liczbą oczek wyrzuconych. Na polach będą zadania do wypełnienia. Jego pozytywne ukończenie pozwoli przesunąć się w stronę mety o 3 pola a błędne wymusi cofnięcie się o 3. Wygrywa ten kto pierwszy dotrze do mety.

Każdy może pomagać. To proste. Wspierając FENI finansowo to Ty działasz na rzecz potrzebujących.

Przekaż nam darowiznę bezpośrednio na konto:

56 1240 5598 1111 0010 8791 3915

lub

Przekaż 1,5% podatku wpisując w swój PIT nasz KRS 0000807057

Nasze działania wsparli:


Współpracujemy z :

2020 © Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI  |  Opracowanie strony JPM OLSZTYN

kontakt |  polityka bezpieczeństwamapa strony