Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI

wielka-pomoc.jpg

Wesołych świąt!

Szanowni Państwo!

Losowa sytuacja jaka zaistniała - epidemia sars-cov2 - przewróciła niejednej rodzinie drogi życia. W tym trudnym czasie wiele osób potrzebowało wsparcia. Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI powstało aby w takich sytuacja udzielać pomocy każdemu.

W tym przedświątecznym okresie pragniemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Życzymy Wam i Waszym najbliższym przede wszystkim dużo zdrowia, ale także pogody ducha i uśmiechu. Życzymy abyście te święta spędzili odnawiając lub wzmacniając kontakty z najbliższymi, których bardzo kochacie. Niech święta obfitują radością w sercu i uśmiechem na twarzy.

Życzymy aby Nowy Rok przyniósł tylko dobre chwile i fantastyczne wspomnienia.

Mimo, że na dworze już się ochłodziło, a w sklepach panuje świąteczna atmosfera – my nie zwalniamy tempa, nadal jest dużo do zrobienia - zwłaszcza że ponownie coraz więcej osób trafia na kwarantannę czy izolację. Dlatego przy tej okazji prosimy abyście Państwo cały czas dbali o siebie i swoje zdrowie np. poprzez noszenie maseczek.

Od początku epidemii podjęliśmy trud udzielania wsparcia mieszkańcom Olsztyna i sąsiednich Gmin. Cały czas tę pomoc niesiemy. Przez ostatnie 2 lata nasi wolontariusze, od początku epidemii udzielili jej ponad 1650 razy ponad 100 rodzinom.

Działania jakie podejmowaliśmy przez ostatnie 3 lata na rzecz społeczeństwa doprowadziły do tego, że w tym roku otrzymaliśmy statut organizacji pożytku publicznego. Dla nas jest to wielka sprawa i ogromne wyróżnienie. Dzięki temu i Państwo możecie pomóc przekazując 1% podatku za rok 2021. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na walkę z koronawirusem oraz doposażą wolontariuszy w specjalistyczne ubrania.

Jeszcze raz życzymy Państwu i Waszym najbliższym przede wszystkim dużo zdrowia, ale także pogody ducha i uśmiechu.

W imieniu wszystkich Członków
Stowarzyszenia Pomocy Humanitarnej FENI

Beata Rafalaska-Pietrasiuk
Prezes Stowarzyszenia

Każdy może pomagać. To proste. Wspierając FENI finansowo to Ty działasz na rzecz potrzebujących.

Przekaż nam darowiznę bezpośrednio na konto:

56 1240 5598 1111 0010 8791 3915

lub

Przekaż 1,5% podatku wpisując w swój PIT nasz KRS 0000807057

Nasze działania wsparli:


Współpracujemy z :

2020 © Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI  |  Opracowanie strony JPM OLSZTYN

kontakt |  polityka bezpieczeństwamapa strony